W przerwie między majowymi grillami jeden poszedł w czerń :D
http://img204.imageshack.us/img204/7803/s6303239.jpg
I czerwony kierunek, wg mnie dużo lepiej niż na czarnym:
http://img189.imageshack.us/img189/449/s6303243.jpg
Co sądzicie?
Wersja do druku
W przerwie między majowymi grillami jeden poszedł w czerń :D
http://img204.imageshack.us/img204/7803/s6303239.jpg
I czerwony kierunek, wg mnie dużo lepiej niż na czarnym:
http://img189.imageshack.us/img189/449/s6303243.jpg
Co sądzicie?
Ta dyskoteka z przodu nie widzi mi się kompletnie... Zmień te lampy bo wyglądają koszmarnie,albo białe albo żółte
Nie zmienię dlatego że wam się nie podoba, robię auto pod siebie.
Seb00 zgadza się auto robisz pod siebie i z tym faktem zapewne każdy sie liczy. Niestety i Ty musisz liczyć się że inni maja prawo wypowiedzieć swoje zdanie nawet jak bedzie krytyczne ;) Ja z racji że żaden ze mnie fachman, też uważam że albo żółte albo białe .Taki dwu kolorowy wygląd przedstawia chaos który może oznaczać że z upływem czasu zapewne zmienisz i tak na białe albo żółte .Jeśli to jest Twoim stylem trudno My to przeżyjemy ;D ;D Pozdrawiam ;)
troche choinka z przodu zdecyduj się czego pragniesz pozdro
Wpadły czarne listwy wokół auta (oprócz tych wokół szyb), do tego wywaliłem oznaczenie modelu z tylnej klapy. Fotki:
http://img213.imageshack.us/img213/1632/img0192pg.jpg
http://img202.imageshack.us/img202/2651/img0193ze.jpg
http://img341.imageshack.us/img341/363/img0191qc.jpg
Te lampy to koszmar prze okropny!
nom ładnie :) jak masz na zbyciu ten emblemat to daj znać,szukam takiego :)
Dlaczego dałeś czarne listwy na zderzakach a nie w kolorze?
Ładne autko ... ale te lampy i kierunki to zdecydowanie trzeba jakoś usystematyzować bo oczoplasu idzie dostać :D
Emblemat się połamał więc wywaliłem do kosza.
Wiem, że oryginalnie listwy ze zderzaków są w kolorze, ale jakoś czarny mat lepiej mi się podoba.
Dzuda, o tych lampach wystarczy napisać raz ;) pzdr
Ładna bestia kolor taki rzadki i reszta bardzo fajna :) zmiany w srodku ?
Ze zmian w środku to wrzucone tylko duże OBC, chcę zimą włożyć brązową skórę bo cały środek łącznie z dywanem i deską jest też brązowy. Z reszty zimowych planów to black hella na przód i koło z parapetem
seb mam brązowa skóke jakbyś chciał poza tym autko bardzo fajnie się prezentuje
Zagłebiając temat koloru nerzbraun metallic wydaje się że wszystkie e32 w tym kolorze wychodziły w rocznikach 88-89 i zazwyczaj w brązowym welurze. Do tego zestawu pasowała by felga dynamic racing http://www.bimmernut.com/forum/attac...dio600x300.jpg lub brock b1 z glebą http://kk-felgenveredelung.de/Ubersi...ck-B1-vorh.jpg