A może kolega strusiu44 się przywita zgodnie z Regulaminem pkt5.
Wersja do druku
A może kolega strusiu44 się przywita zgodnie z Regulaminem pkt5.
hej!!naprawiłem swój błąd i się przedstawiłem(lepiej póżno niż wcale)sorry,
kolego komando,jak to włączyć,bo jeszcze nigdy nic nie robiłem nic w ustawieniach komp. pokład.mam stary typ komp.pokł.
prosze o odp.pozdrawiam
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
PONAWIAM SWOJĄ PROŚBĘ.JAK uruchomić gong?
pomóżcie!
Sprawdź, czy masz dobrze wpiętą wtyczkę. Jeśli tak, a nie działa, to podmień na sprawny -- wykluczysz albo potwierdzisz awarię samego gongu.
ok.dzięki i pozdrawiam
witam,ponownie.Powiedzcie mi tylko w którym miejscu jest zainstalowany ten gong.pozdrawiam
Z prawej strony, nad nogami pasażera.
Za schowkiem, dokładniej mówiąc ;)Cytat:
Z prawej strony, nad nogami pasażera.
wielkie dzięki.Wasza pomoc jest nieoceniona.
Jeszcze jedno małe pytanko,czy można GONG wyłączyć po przez komputer lub go włączyć ?Zakładając że jest sprawny.
W sensie, chcesz go przetestować?
Jeśli tak to da się to zrobić z poziomu licznika. Poszukaj na forum o testach licznika. Jeden z testów dotyczy właśnie gongu.