greg38 bardzo chetnie jak bede mial problem nadal to na pw podam ci moj nr tel puscisz sygnal i sie ustawimy.pozdro z WRC!Cytat:
Zamieszczone przez greg38
Wersja do druku
greg38 bardzo chetnie jak bede mial problem nadal to na pw podam ci moj nr tel puscisz sygnal i sie ustawimy.pozdro z WRC!Cytat:
Zamieszczone przez greg38
dzieki za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam!
Po to Ci na górze stworzyli to forum bmw.7.pl :D
Cytat:
Zamieszczone przez Anatol
I by nas gamonie z ASO nie kasowali za kazda pierdolke. :D :D :D
Mozesz sprobowac odpiac sondy - i mozesz sprobowac odpiac przeplywomierz, ale nie naraz wszystko - sprobuj najpierw z przeplywka a pozniej z sondami.
Z tego co sie orientuje - sygnal przeplywomierza - w duzej mierze oddzialywuje na prace skrzyni biegow.