Raczej koks i zioło... ;)Cytat:
Zamieszczone przez Individual23
Wersja do druku
Raczej koks i zioło... ;)Cytat:
Zamieszczone przez Individual23
No poleciał po bandzie ......
kto ma wiedzieć - wie. i o to chodzi.
To zależy od regionu. "Podobno" ;) wiele nazw w różnych regionach ma inne znaczeniaCytat:
Zamieszczone przez Słowik
REWELACJA :-)