Ten filmik stary a drugiej części niewidać ,a szkoda :]
Wersja do druku
Ten filmik stary a drugiej części niewidać ,a szkoda :]
No co tu pisać. Respect :580: :580: :580: :580: :580:
I ten sam piękny dźwięk uruchamianego V12!!!!! :DDDDD
Chyba sobie kupie sam rozrusznik na allegro i jak będę miał doła to sobie przy łożku postawie i będę "kręcił" przed snem :DCytat:
Zamieszczone przez tgracing
Aldik ale sam rozrusznik bez 12 garów nie zagra tak :)
Niezłe niezłe. Sprawdźcie też jak wyglądają maluszki z turbo albo v8. Prześcigają auta z 560KM.
Ja chcę takiego :-)
Już widzę - F 126p z M62B44 V8. Zamiast tylnej kanapy :-)
ale też rodzyna SL widze od koenig-specials :) http://www.koenig-specials.com/homep...%20deutsch.htm a tu E32 z tej firmy :)
Lubię odgrzewane kotlety.
Poza tym można znów przeżyć to samo, co 3 lata wcześniej :-D