Hejka :)
Wersja do druku
Hejka :)
Cze :evil:
Hej :)
Cześć :)
Panowie, jezeli chodzi o foto, to zamieszcze w najbliższych godzinach lub na dniach.
Jeżeli chodzi o samochod, to jest to 735i biała, jeżdzone czarne skory przod i tyl, podgrzewane wszytskie, xenony itp.dosyc bogato wyposazona.jest jednak jeden mankament... jest biała, i ma pordzewiale drzwi tylne na dole.pozatum to gdzieniegdzie male wgniotki.auto jest kupione przezemnie przez opinie znajomych ktorzy jezdza juz bardzo dlugo bmkami.to moja pierwsza bmka wiec mam nadzieje ze z forum dowiem sie wilu tematów które ułatwia mi eksploatacje tego autka.Pozdrawiam.
Więcej fotek niedługo :)
Panowie, jezeli chodzi o foto, to zamieszcze w najbliższych godzinach lub na dniach.
Jeżeli chodzi o samochod, to jest to 735i biała, jeżdzone czarne skory przod i tyl, podgrzewane wszytskie, xenony itp.dosyc bogato wyposazona.jest jednak jeden mankament... jest biała, i ma pordzewiale drzwi tylne na dole.pozatum to gdzieniegdzie male wgniotki.auto jest kupione przezemnie przez opinie znajomych ktorzy jezdza juz bardzo dlugo bmkami.to moja pierwsza bmka wiec mam nadzieje ze z forum dowiem sie wilu tematów które ułatwia mi eksploatacje tego autka.Pozdrawiam.
Fotki niebawem