Więc krótko kto jedzie z Wa-wy i o której skąd ruszamy
1. Czarek :D
2. WojtekD
Wersja do druku
Więc krótko kto jedzie z Wa-wy i o której skąd ruszamy
1. Czarek :D
2. WojtekD
1. Czarek
2. WojtekD
3. Damias, Damiasowa
a zwłocławka mogę? ;(
Martusi nie odmówie :medit: ale tobie :?
A Włocławka można, ale tylko przez Wawkę ;D
Wielgaśne gratulacje!!!!!!!!
Pozdrawiam
to mi wojtku skrócik dałeś! ;(
To co Panowie i panie klasycznie Janki a godzina ???????
Cytat:
Zamieszczone przez Damias
No właśnie - o której ??
Niestety mnie pewne sprawy zatrzymają w Wawie na weekend lub pod Wawą i z żalem muszę zrezygnować z wyjazdu na Wasz ślub. ;(
Antyczki moje kochane! Wszystkiego co naj naj naj na nowej drodze życia. Niech Wam nie zabraknie szczęścia, uśmiechu i wzajemnego zrozumienia. :hug:
Pozdrawiam ;)