Witam :)
Chyba możesz nam bardziej przedstawić''treściwie''(czyt.co ma w wyposażeniu??) i obrazowo w postaci fotek swoją piękność ?? ;)
Pozdrawiam :)
Wersja do druku
Witam :)
Chyba możesz nam bardziej przedstawić''treściwie''(czyt.co ma w wyposażeniu??) i obrazowo w postaci fotek swoją piękność ?? ;)
Pozdrawiam :)
Witam! Jakieś zdjęcia 7-ki???
cześć
mam nadzieję że nie jesteś kolejnym użytkownikiem, który ma do przekazania tylko to że ma auto na sprzedaż oraz, że to nie będzie Twój ostatni post
pozdrawiam wyspiarza
witam
Siemanko
Witam serdecznie :D
Witam :D
witam