2,8? wydaje mi sie troszke słaby na ta mase auta, pozatym sa to zreguly najsłabiej wyposazone egzemplaze
Wersja do druku
2,8? wydaje mi sie troszke słaby na ta mase auta, pozatym sa to zreguly najsłabiej wyposazone egzemplaze
Ja obecnie włozyłem 3,5 z tego samego rocznika, jest to juz 3 silnik w tym aucie pozostałe nie nadawały sie do jazdy ,było to motory 3,2