Zamieszczone przez Ansset
Misie kolorowe :)
Ja mam w bagazniku akumulator, po prawej stronie, wiec nie bede bawil sie w rozbieranie swiatelek.
Problem jednak polega na tym, ze nie moge sie dostac, nawet do bagaznika.
Dzis juz bylem o krok od zbicia szyby i zaladowania tego czegos na lawete.
Czy sa jakies nietypowe rozwiazania konstrukcyjne czy metody "podejscia", rozne dla 750i i dla innych, nizszych numerow ;) z serii e32? Czy to moze powodowac ten rozdzwiek miedzy podanymi przez forumowiczow sprawdzonymi rozwiazaniami, ktore w wypadku mojej trumienki nie sprawdzaja sie jednak?