To jest problem po stronie Tapatalk, a nie po naszej, nic nie poradzę niestety.
Wersja do druku
To jest problem po stronie Tapatalk, a nie po naszej, nic nie poradzę niestety.
Spoko, coś spróbuję wykombinować.[emoji6]
Wysłane z mojego E6883 przy użyciu Tapatalka
Zegary Hartge [emoji123][emoji123][emoji123]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...1a9ae2df21.jpg
Co powiecie na peĹen pakiet Hartge?
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...e8133f24e6.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...e0724181ca.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...472c867481.jpg
Po 1. edytuj posty zamiast pisać jednego pod drugim, a po 2. to mi osobiście pakiet zewnętrzny Hartge bardzo się widzi i z chęcią przytuliłbym w całości.
Fajne e32 , jak coś to ja też estem zainteresowany pakietem HARTGE :welcome:
Mam taki pakiecik oryginalny. Szukałem go ok 2 lat, ale się udało. W dodatku jest on nowy.
Wysłane z mojego E6883 przy użyciu Tapatalka
Wysłałem Ci PW:ranger:
Auto nam znane. Poprzedni właściciel jest a przynajmniej był na forum.
Witam
Z tego co pamiętam było sporo druciarstwa w tej E32. Dobrze, że wyprowadzasz ją na prostą.