A pompa wody ? daje jakieś odgłosy ?
Wersja do druku
A pompa wody ? daje jakieś odgłosy ?
Pompa wody milczy jak zaklęta.
Swoją*drogą problem rozwiązany, rozwiązanie najprostsze z możliwych - przyczyną*tego hałasu był sam pasek. Wsadziłem continentala, teraz słychać*tylko mruk silnika.
Co nie zmienia faktu, że profilaktycznie założę nowy napinacz i rolkę zwrotną bo i tak jadą już do mnie.
Przy jednej robocie tez bym zmienił pompe wody.
U mnie pozmieniałem napinacze, rolki i paski. Pompa wtedy też cichutka i bez luzów.
Po 30 000km, pompa lekko podcieka i popiskuje.
Jak wszystko ok to po co wymieniać.
Nowa pompa to i zaraz pasowałoby i dać nowy termostat, ale może jeszcze by pasował dać alternator do regeneracji...
Sorry, ale bez przesady jak mu padnie pompa za te 30000 km to co to za dodatkową robota ściągnąć pasek i ją wymienić.
No, ale ja właśnie w tym kontekście pisałem.