Wszystko. Lepiej dwa razy z odstępem czasu 5-10 kkm statycznie niż dynamicznie.
Wersja do druku
Wszystko. Lepiej dwa razy z odstępem czasu 5-10 kkm statycznie niż dynamicznie.
Wymiana dynamiczna może wypłukać za dużo brudu który w pewnych miejscach przy tym przebiegu pełni role uszczelnienia.
E65 nawet z końca produkcji jest już starym autem i trzeba się liczyć w każdym momencie z inwestycjami rzędu paru tysięcy w skrzynie biegów (i nie tylko w skrzynie :D )
No tego jeszcze nie było, żeby brudem doszczelniać sobie skrzynię, no, ale coś prawdy w tym może być ;). Bardziej bym się bał, że nabuduje się ciśnienie w skrzyni i będzie trzeba i tak statycznie wymieniać - koszt sumarycznie wyjdzie potrójny. W moim przypadku korek zlewowy dwa razy nie wytrzymał i musiałem go silikonem poprawiać, bo nie miałem przyjemności wymieniać oleju szybciej, niż w silniku.