https://www.mileoneparts.com/partloc...catalogid=4462
Wersja do druku
OK. Nie sądziłem ,że jast taka nazwa na takie rzeczy. Mój błąd. Niewiedza. Przepraszam.
Wiadomo, że najlepiej wygląda jak jest pomalowane, ale nie mam na chwilę obecną czasu tym się zająć, a folia nie jest inwazyjna, niedużym kosztem można zmienić wygląd wnętrza, więc póki co to jest najlepsze rozwiązanie. Jedna firma zajmująca się oklejeniem napisała mi, że są folie piano black i jest czarny połysk, i się różnią- ile w tym prawdy, nie wiem, profesjonalistą nie jestem, ale jak widać niektórych bardzo zabolało takie określenie.
Oczywiście wiem doskonale, że nie będzie takiego połysku i głębi koloru jak przy malowaniu, ale widziałem kilka elementów oklejonych profesjonalnie i wyglądało na prawdę super.
tego to nawet nie skomentuję, hurr durr, obrońco narodu
Aaaaaaaaaaaaa haha ....Ja tak ,ten, tylko, tego.... noooo Ałaaa :RpS_w00t: :biggrin1::bump2:Cytat:
tego to nawet nie skomentuję, hurr durr, obrońco narodu