Mój post był pół żartem pół serio, oczywiście zapraszam do Tarnowa :) Trochę pracy mnie jeszcze czeka żeby przywrócić auto do stanu jaki bym chciał, ale myśle że na wiosne będzie już nieźle :)
Wersja do druku
No to może się wybierzesz na zlot:RpS_smile:
Myślę że się wybiore, mam prośbe zakąłda się na tym forum jakis swój temat?? tam gdzie bloq? Chciałbym tez twoja e32 zobaczec bo na foto wyglada światnie :)
Temat już swój założyłeś, gdzie możesz zdawać relację z prac itp.
Blog też jest, ale na pewno mniej osób tam zajrzy niż do tego tematu powitalnego :stung:
Za tą cenę to niezły strzał. Tylko, żebyś nie traktował auta, łatwo przyszło, łatwo poszło. Albo, że jak trzeba będzie wydać 10k na jakiś remoncik to pomyślisz, że dwa razy wartość zakupu. To są ciekawe samochody, ale żeby ten związek kwitł, musisz go przygarnąć na całe życie.
Ogólnie to jest rarytas, bo rocznika 87 jest ogólnie baaardzo mało. Poza Tobą, kojarzę dwa inne auta na forum.
Mała aktualizacja, Plastikowe osłony progów były całe popękane i byłem pewny że progi będą w złym stanie okazało się jednak że wystarczyła jedna mała łatka ( ok. 4 cm) wyczyszczenie, podkład epoksydowy i dobra konserwacja.
Poniżej kilka zdjęć potwierdzających bezwypadkowość auta, jak na 30 letnie auto wg. mnie wygląda nieźle :
https://naforum.zapodaj.net/thumbs/531ca9d8d7cc.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6936aeeabd00.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d7167620659d.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/32cc22b63aac.jpg
Blacharz wstawił łatkę, lakiernik przelakierował maskę i przednie błotniki bo klar już był poprzecieran miejscami a ja zająłem się reflektorami :
https://naforum.zapodaj.net/thumbs/55a565123bf6.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0da96d55b5e0.jpg
Tak sobie pomyślałem że pełno jest e32 stylizowanych na alpine a rok mojej to 1987 to... firma AS Schnitzer powstała w 1987 roku z tego co wyczytałem na ich stronie pierwszym przerobionym bmw była właśnie E 32 do tego kilka fantów udało mi sie zdobyć w rozsądnych pieniądzach :
https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d3ad76e349be.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/be59547d2d69.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7be5e8834b3c.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fafc7bf06d3d.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c6babf1749bd.jpg
I kilka aktualnych zdjęć pod studio KURO DETALING w Tarnowie
https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0ecb5b53f45d.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2bf2f03ca8e9.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d21c432e9933.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cab911ac6bbf.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6a80866aad67.jpg
https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5b5a0f2c72f6.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5ab3ded646fd.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6bffcd9c2791.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/977a310303ce.jpg
Wlascicielem tego studia jest może osoba o imieniu Piotr?Studio o podobnej nazwie było w okolicach Wieliczki i tam jest 100% profesjonalizm.
To jest ich filia tylko w Tarnowie