Troche bola ale spokojnie zrobi sie dystans napewno bedzie wszystko w swoim czasie
Wersja do druku
mnie nie bolą :)
Zobaczymy jak bedzie dystans na pewno sie pojawi z tylu i moze z przodu i jak sie uda to 20 na lato
Wczoraj byl pracowity dzien wymienione filtry i zalozone led markery do ringow i zalany nowy plyn G12 troche zdj nizej ;)
http://images77.fotosik.pl/651/d7262297892cb065m.jpg
http://images75.fotosik.pl/650/1cf29bd24480240bmed.jpg
http://images77.fotosik.pl/651/de1624a3fe6ce341m.jpg
http://images77.fotosik.pl/651/87e2f9388fdf7413m.jpg
http://images77.fotosik.pl/651/ca7fb67ba36d7538m.jpg
http://images78.fotosik.pl/650/bcd0a13cdee7c9dbm.jpg
http://images78.fotosik.pl/650/0e41bf833db0d1f8m.jpg
http://images75.fotosik.pl/650/cfb916fa0821efbem.jpg
W kolejce do wymiany jeszcze czeka olej z filtrem do silnika i olej z filtrem i miska do skrzyni moze w weekend sie uda ogarnac a jak nie to w tyg ;)
Ja na identycznych felgach miałem założone dystanse z tyłu prawie 40mm a przód 10mm. Jako, że wolę mieć seryjnie to dystansy zdjąłem (były założone przed kupnem auta). Widok mocno schowanych kół rzeczywiście bolał ale już mi przeszło ;)
Tak to się prezentowało:
http://images75.fotosik.pl/440/9e45bc8e04024753med.jpg
http://images77.fotosik.pl/100/0a6f53d97801965cmed.jpg
http://images76.fotosik.pl/100/5ba8c65f92f2fdacmed.jpg
A te markery masz ustawione jako DRL? Z tego co wiem to w przedlifcie DRL da się tylko ustawić na długich światłach by świeciły np. na 40%. Tak aktualnie mam.
Markery sa ustawione normalnie jako pozycje nie mam czasu zeby pobawic sie kompem i popatrzec jak i co da sie ustawic z dystansami zdecydowanie lepiej wyglada trzeba bedzie zakupic :P
A dystanse miales przelotowe czy przykrecane do piasty?
Edytuj posty!!!
Te były przelotowe, dlatego śruby były bardzo długie.
To normalne przy przelotowych ;) a masz je moze jeszcze i chcialbys sie pozbyc?
Mam. Trochę było roboty z ich ściąganiem także idealnie nie wyglądają. Mam zrobione dokładne ich zdjęcia. Odezwij się na priv to podeślę Ci fotki.