Ja mam gorzej mnie to wku... podczas jazdy ;D a olałem to dawno temu bo jak inaczej skoro to non stop pipa??!!Cytat:
Zamieszczone przez janek500
Dzwoniłem do ASO komplet blisko 200PLN :D od razu mi przestało przeszkadzać ;DCytat:
Wyłączenia lub kupienia (nowych)!!!!!
