Jak czujesz spaliny to zobacz jeszcze czy kolektor wydechowy jest cały bo lubią pękać i wówczas czuć spaliny w środku. Sam osobiście przerobiłem temat.
Wersja do druku
Jak czujesz spaliny to zobacz jeszcze czy kolektor wydechowy jest cały bo lubią pękać i wówczas czuć spaliny w środku. Sam osobiście przerobiłem temat.