...................
Wersja do druku
...................
wiesz chyba porobimy zdjecia razem, ty masz aparat a ja talent :hah:
(ja cyfrowke musialem sprzedac jak zbieralem na mercedesa, ehhh to byly czasy)
....................
......................
Jak dla mnie to te felgi są rewelka. O ile się nie mylę z M5 E39, sam bym chętnie takie założył, super, pozdrawiam
Bardzo fajnie się prezentuje :D Ale jakos dziwnie wysoko stoi jak na -35mm ?
piekna felga!!!! odrazu kilka lat mlodsza!!! gratulacje ;)
A to 18 hmm ??
.........................
czekalem na te fotki