Juz na pierwszy rzut oka widac ze zajechane, nie wiem czego oczekuja ci "zainteresowani"...
Co dziwne to to ze wycenili je wyjatkowo wysoko - watpie aby ktos chcial dac wiecej jak 11 za zmeczonego przedlifta.
Wersja do druku
Pewnie serwis był wybrany w przetargu :D:D czyli za nierozsądnie niską cenę
wysłane z mojego fona za pomocą Tapatalk 2
To po problemie, jak był bym policjantem to chętnie przesiadł bym się z np. Astry czy Mondeo na e39 ;)
Zwróciliście uwagę na wyposażenie tych aut. silniki, felgi ? Czy urzędnik państwowy potrzebuje w służbowym aucie felg M-Pakietowych i silnika 2,8 ?
Przecież auta w tej wersji kosztowały prawie dwa razy więcej, niż wersja podstawowa, która powinna wystarczyć takiemu urzędasowi ?
Ale przecież i tak podatnik zapłaci... A nas zmuszają do używania diesli w prowadzonej działalności...