A te wszystkie gumy łaczące filtr powietrza z przepływką oraz dalej do przepustnicy są całe. Sprawdź czy dolot jest szczelny.
pozdro :)
Wersja do druku
A te wszystkie gumy łaczące filtr powietrza z przepływką oraz dalej do przepustnicy są całe. Sprawdź czy dolot jest szczelny.
pozdro :)
No to może krokowy.. chociaż nie wiem czy po strzale może się uszkodzić.. jak masz jakiś do podmianki to sprawdź.
Krokówka sprawna, gumy też wyglądaja na całe.
Ja obstawiam przepływke.. nie tyle zacinającą sie klapke co przerwany drucik który mierzy temperature zasysanego powietrza i w ten sposób zlicza ilość powietrza. Na gazie bedzie chodzic dobrze za to na benzynie kuleć. Myślę że to to. Jak masz taką możliwość podmień przepływki.
Nie wystarczy wziąć omomierz i sprawdzić czy czujnik temperatury jest OK? Jest to najzwyczajniejszy termistor. W temperaturze pokojowej powinien mieć około 1.8 - 2.0 kilooma.