zobaczymy co to gazownicy wykąbinują :D
Wersja do druku
zobaczymy co to gazownicy wykąbinują :D
kolego do 250km troszkę mało ja mam do 350 -od tego wychodzi rurka tylko 8mmm a wlew w klapce kolegu nie rób wioski
dlaczego wioski ?? to jeszcze powiedz, że ma tankować w nocy a najlepiej niech ściąga tablice i zakłada kominiarkę żeby nikt go nie rozpoznał.
co do wielkości butli to u mnie jest 80, koło wyciąga się normalnie ale przy 90 chyba miałbym już problem.
wlew zostanie napewno zamontowany w zderzak :))
Racja, reduktor typu kme gold można założyć do m62b44 i będzie jeździć to dobrze :D Do m30b30 nie ma to sensu, jak tak dalej pójdzie to będzie się doradzać ludziom w Pandach 1.0 dwa reduktory AC aby przypadkiem ciśnienie nie spadało...
do 250 spokojnie wystarczy :))
ja mam golda w 728, silver za slaby
założyli mi reduktor ac do 150kW
wystarcza do samego konca obrotów :D