Co zapewne widać też w cenie. Ta bez gazu to polift? bo trafiłem na wątek tu na forum o poliftowych 4.4 i raczej w niego nie celuje:) i ponawiam pytanie o gaz
Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
Wersja do druku
Co zapewne widać też w cenie. Ta bez gazu to polift? bo trafiłem na wątek tu na forum o poliftowych 4.4 i raczej w niego nie celuje:) i ponawiam pytanie o gaz
Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
to przedlift ale ładny
co do gazu to myślę że w 5 tys spokojnie się zmieścisz
Ten szary osobiście do mnie bardziej przemawia. Ale jakoś tak za ładny i podejrzany. Trzeba go dokładnie sprawdzić.
Co do LPG to za 4 tysiaki założysz spokojnie. Wszystko zależy od komponentów instalacji. Ja mam sterownik STAG-300 i jestem zadowolony. Po poprawnym i właściwym wystrojeniu jest bezobsługowy.