Witam. Ładne 7er tylko kierownicę ktoś Ci przestawił ;)
Wersja do druku
Witam. Ładne 7er tylko kierownicę ktoś Ci przestawił ;)
Ładna, pogratulować :)
Uszczelki są w komplecie z chromowaną listewką, już kiedyś były drogie, powyżej 300 zł sztuka, teraz pewnie jeszcze więcej, bo co i rusz coś w ASO drożeje :/
No i w końcu Ją masz więc Radości z jazdy ;-). Pzdr
Witam i gratuluje...przyjemny widok zwłaszcza pod maską....:thumb:
Dzięki, z tą kierownicą to jest tak że jak dla mnie to jest jedyna słuszna strona :RpS_tongue:.
Czeka mnie sporo pracy w dopieszczeniu ale wiem że warto :thumb:
Fajna jest moc pod maską.