x2
miałem taką przez chwilkę i powiem że SL w niej robił największą robotę a felgi alpiny pasowały jak z bajki do tego koloru no i biała skórka rozjaśniała i dopełniała całości
http://bibainfo.pl/pub/91/193/208/10...1/alpina22.jpg
Wersja do druku
x2
miałem taką przez chwilkę i powiem że SL w niej robił największą robotę a felgi alpiny pasowały jak z bajki do tego koloru no i biała skórka rozjaśniała i dopełniała całości
http://bibainfo.pl/pub/91/193/208/10...1/alpina22.jpg
Jurek sprzedałeś ją?
Miałem ją w lipcu 2011r. Sprzedana w całości.