wykop to to musi mieć potężny ale cena tez fest za sam silnik i kompresor pls koszt swapu i przeróbek i wyjdzie pewnie z 60 koła
Wersja do druku
wykop to to musi mieć potężny ale cena tez fest za sam silnik i kompresor pls koszt swapu i przeróbek i wyjdzie pewnie z 60 koła
przecież, ten silnik jest stworzony do palenia gumy, na pewno nikt go tak nie wkładał by jeżdzić 40km/h.
Jeśli 750iL twierdzi że to auto od właściciela HL-a którego kupił to był właśnie OTI
Czyli coś pomieszałem... :-P
Zainteresowanych przepraszam...
Ależ skąd Adasio, posiadaczem OTI jest już od dłuższego czasu Jacek z e38 z aukcji, człowiek o którym mówisz upala F430 ;)
aha ten silnik nie jest do fajdania gmy tylko łojenia wszystkiego jak leci w trasie od fajdania gumy to jest e-30 i e-36
@ jokerow750 mozliwe już sie pogubiłem w tym :doh: co z kim i jak i czym jezdzi i co ma