Dasz Bór! również czekam na fotografie.
Wersja do druku
Dasz Bór! również czekam na fotografie.
Witam :D
Witam
Cześć Ci :)
Witka - gdzie fotki??? ;)
witam. W sobotę i niedziele masz bardzo blisko bialegostoku spot to możesz sie załapać. Kontakt ; neuf oraz krzywy191
witeczka :)
Witam i czekam na foty :)
siemanko i pozdrowionka
Oto kilka fotek zrobionych po zakupie. Autko ze Szwajcarii, ładnie utrzymane i z autentycznym przebiegiem 196 tkm (przez 7 lat było na eurogwarancji). Z takim felgami je kupiłem. Trochę szukałem, było kilka wyjazdów nietrafionych ale jak tą zobaczyłem to po pierwszej minucie wiedziałem, że wezmę. Dziękuję za miłe przyjęcie i pozdrawiam.