Witam serdecznie :)
Wersja do druku
Witam serdecznie :)
Bardzo fajowska Bumka bardzo bardzo :D
Smoczysko pozdrawia :D
witam ;]
witka
Witam :) kolejnego monarchiste ;D Ladna Ladna :cool:
ładny bumer :) witam kolegę :)
witam kolego ladna 7 meczka kiedy ja doprowadze swoja do takiego stanu :D
Witam
teraz mi sie troche plany pozmieniały i na czerwiec planowana zmiana na e38 jeli starczy funduszy to w longu :)
Witaj - plany masz zacne powodzonka...