Gratulacje!!! A tych Panow w kominiarkach w TV 11.11 widzialem :D :D :D
Wersja do druku
Gratulacje!!! A tych Panow w kominiarkach w TV 11.11 widzialem :D :D :D
nie ważne które miejsce:D:D ważne że przed Wojtkiem:D:D hahaha
sorki że zboczę z tematu....chciałem zapytać ile czasu się jeździ i za jaką cenę?bo w Norwegii płacę 120 kr (60zł) za 8 minut
Widzę że spocik się udał gratulacje
Tak jak pisał Joe. Pozdrawiam sirBlacka,siostrę (Ziatę)i Sławka.Co do obrażeń to kolano już mnie nie boli (strzał w bok od Blubasa), już mnie nic nie boli. ...
Nic nie jest w stanie zmącić mej radości udało mi się ustanowić rekord minimalego zużycia paliwa 9,3l/100km lpg. 290km na 27l gazu .Do tej pory fakt zejścia poniżej 10l/100km znałem tylko z opowiadań Dominika.
W zasadzie 65 zeta za pół godziny
Wszystko pięknie ładnie, cud malina itp itd :) ale mam już normalnie nerwy na te spoty i zapowiadam wszem i wobec że mam już tego dość i na następnego spota PRZYJEŻDŻAM Z KIEROWCĄ, :D :D :D dość siedzenia przy soczku i pizzy :) :) :)
Słuchajcie naprawdę warto przyjeżdżać na te spotkania bo takich ludzi jak w tym klubie nie znajdziecie nigdzie, więc na grudniowego spota w imieniu Śląskiej grupy żapraszam wszystkich chętnych z całej polski i gwarantuję że nie będziecie żałować, zdjęcia to tylko jakieś 10% z atmosfery jaką udaje się przez nie przekazać, kolejnych 90% doświadczycie tylko pojawiając się na spocie, to jest poprostu piękne.
ktoś zaparkował wczoraj na tyle mojego gokarta:P
http://img843.imageshack.us/img843/9870/siniakb.th.jpg
nie powiem, boli :]