Coś mi nie wychodzi wrzucenie zdjęcia. Wyskakuje komunikat - Błąd podczas wysyłania.
Link do zdjęcia na fotosik:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...874f5ab0c.html
Z tym spotem to nie jest głupi pomysł. Świetne rejony turystyczne. Z noclegiem nie ma problemu.
