Witam
7 to jest świetne auto, ale najważniejsze przy wyborze auta to poprzedni właściciel
pozdrawiam
Wersja do druku
Witam
7 to jest świetne auto, ale najważniejsze przy wyborze auta to poprzedni właściciel
pozdrawiam
Cześć, Wisior ma do sprzedania swoje auto, zobacz do działu sprzedam cena 28 000 zł.
Powitać na forum:)