Wersja do druku
Cytat: Zamieszczone przez Adrian1031 Jeśli to możliwe to poproszę schemacik. Bezpieczniki raczej nic mi nie dadzą bo chce włączyć, że tak powiem, bieg wsteczny w nawiewie. Cooo ,bieg wsteczny :632: :rofl:::rofl:: http://arahnet.org/bmw/:e32/:BMW-735i-WIRDIAG.PDF ps. uzupełnij profil