http://img510.imageshack.us/img510/3622/pulpitp.png
Wersja do druku
hugoslawek dla czego Panie nie dałeś tej foty do kalendarza?!?!?! Jest xxxxxxxx!!!! ;D To chyba, że to nie Twoje 7er...
to i ja swój pokarzę
http://i52.tinypic.com/yc47t.png
Coboss spójrz na tablice. To zdaje sie z USA. Gdzieś już widziałem identyczna E38 mam nawet chyba jej zdjecie
panowie w temacie nie ma: POKAŻ SWOJĄ SIÓDEMKĘ NA PULPICIE tylko POKAZ SWÓJ PULPIT!!!!!!!!!!
Dla mnie zdjęcie jest megazaje....
a może i lepsze a juz o obiekcie na nim nie wspomnę...
mojem skromnem zdaniem najpiękniejszy shadow line on the world
a widzieliście ją tu:
http://www.stanceworks.com/forums/showthread.php?t=6195
http://img838.imageshack.us/img838/289/tapetatn.jpg
Cóż tu więcej chcieć :707: