Witam, ładne auto ale te lampy przednie do mnie nie przemawiają pozdrawiam :)
Wersja do druku
Witam, ładne auto ale te lampy przednie do mnie nie przemawiają pozdrawiam :)
Witam :) ...
Witam.......
Witam i gratuluje zakupu :D
Witam ładna 7er
Siemanko :)
Sliczna ta twoja 7er
POWALAJĄCA ale zastanawiam się jak się jeździ na 20-kach po Polskich drogach ;d
soczewki, diody, rury wydechowe, czarne znaczki...
niektórzy to lubią...
ogolnie prezentuje sie BAJECZNIE!!!!!
a te fele to NAJLEPSZE rozwiązanie do tego wozu (oprócz moich BBS)!!!!! i to jeszcze 20'!!!!! mam nadzieje ze oryginalne ALPINY?!?!?!
A hoj Marynarzu :)