Witam ;)
Wersja do druku
Witam ;)
Witam. Piękna jest wygląda na zdrową :) Powodzenia
Witam :)
Witam Koszalin, ładną masz tą E32 ;)
max mt : Witam miejscowego :) twoja E38 tez niczego sobie
Witam :)
ja chce kupic taka http://eszrot.pl/offers/details/494/ ile sobie za nia zazyczyc?
Witam. Widziałem autko dwa tyg. temu :)
Witeczka
Powitać :)