Weźcie i dla mnie :]
Wersja do druku
Weźcie i dla mnie :]
Senny a jak odbierzesz ? Ono ma krótki okres do spożycia a do ONA daleko.
eheh kurierem :]Cytat:
Zamieszczone przez Wiesław
albo wyskocze na a4 jak ktoś będzie leciał :cool:
oj będzie BAL!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
http://img29.imageshack.us/img29/3933/201008311179.jpg
tak wygląda cała dzisiejsza dostawa na Lubań. A następna dopiero za tydzień :P :P :P :P
Cięęęęęęężko będzie obronić!!!
Ale kusi ... ale kusi :]
a propos dobrego piwka... jakby ktoś przez łódź przejeżdżał to na pomorskiej jest taki mały sklep z piwami (koledzy z łodzi pewnie wiedzą o co chodzi :D). W tym sklepiku można zakupić w super cenach regionalne piwka. Np. "wiśnia w piwie" 3zł (u mnie w skce 4,5 :( ) , "czarny smok" bodajże 2,2. Ja jak tylko mam się w Łodzi pojawić to zawsze sobie skrzyneczkę biorę a i wam polecam :D :D :D
Cytat:
Zamieszczone przez Wiesław
Ta skrzynka po prawej jest juz moja, odbior dzis wieczorem ......
Zamroź mi jedną butelczynę :]Cytat:
Zamieszczone przez Sebek
Odstawie w zimne miejsce, albo w piatek podjedziesz gdzies w okolice A4, bede przejezdzal w kierunku slaska.
Sebek
A moze Rondel moze zalatwic w dobrej cenie :d
Edit: Po rozmowie z rondlem: Rondel moze zalatwic :D :D