-
witam,
a co powiecie o tej siodemce http://moto.allegro.pl/item295407229_bmw_730i.html ? bylem ja ogladac majac po drodze, ale bylo ciemno i nie wiele moge powiedziec, na jednym zdjeciu widac zdemontowane obicie drzwi, jak ogladalem tez bylo zdemontowane, bo koles czekal na klamke. Wogole warto kupowac rocznik 1994, wiadomo pierwszy rocznik produkcji, tak samo z silnikami m60 i m62? Jest miedzy nimi duza roznica?
aha zdjecie mojej siodemki:
http://i39.photobucket.com/albums/e1...0080112003.jpg
troche brudna po trasie:P lepszych nie posiadam, nie jestem na swoim komputerze.
moglby ktos porownac spalanie silnikow m60 i m62 w obu pojemnosciach? Czy mocniejszy silnik w trasie przy szybszej jezdzie nie bedzie palil podobnie, lub nawet paradoksalnie mniej ze wzgledu na mniejsze obciazenie? Jak wyglada spalanie w miescie?
-
moje zdanie,;WYDECH JAIKS TAKI NIEPASUJACy
tak to jak na ten ro jest wporzadku,ogółem jest ładna
http://img262.imageshack.us/img262/9450/soneczkoih6.jpg
-
Troszke zmęczona brak xenonów,fikołki i kierka taka zmachana , w manualu taka dziwna...
-
Tego egzemplarza, za takie pieniądze niewarto !
Ja bym nie kupił :)
-
Reaktywuje temat, poniewaz kupilem 740i z Nowego Sacza, ta z otomoto, do ktorej link podawalem w pierwszym poscie.
Niestety mam juz 2 problemy, pierwszy z nich pojawil sie gdy chcialem sprawdzic czy samochod ma ten szybki start(?), wiec tylko na chwile zakrecilem rozrusznikiem, nie odpalil wiec chyba nie ma, ale od tej chwili zaczela swiecic kontrolka poduszki. Samochod przed kupnem byl sprawdzany laptopem przez grega38, za co chcialbym mu tutaj podziekowac i nie bylo zadnych bledow. Wiec w czym problem?
A druga rzecz to juz pierdola, mianowicie lampka oswietlenia punktowego dla kierowcy, cos wczoraj przestal dzialac jej wlacznik, tzn wogole nie mozna go wcisnac, nie slychac klikniecia, co z tym zrobic?
Pozdrawiam i dodaje 2 fotki z ogloszenia.