Zacna sztuka ;) podoba mi się,kolorystycznie też.Czarna i jasny środek :)
Wersja do druku
Zacna sztuka ;) podoba mi się,kolorystycznie też.Czarna i jasny środek :)
Cześć
Witam
Cześć Grzesio ;)
Wiem wiem że masz jedno z najładniejszych E34
Widzę, że dziecko podróżuje bezpiecznie - fotelik Recaro, nie byle co :D
Fajna piątka, choć światła z tyłu wolałbym bardziej "jednolite"
Witaj :) Dopieściłeś swoją malutką kruszynkę śliczna jest...
Witaj.ładne e34 i z prawidłowym motorem ;)
Bardzo ładne autko :) hmm prawidłowy motor to b40 :)
Witam
piękne wnętrze
Śliczna furka :D Witam kolege !