bardzo bardzo ładna :)
Wersja do druku
bardzo bardzo ładna :)
Założę bloga na pewno tylko przede wszystkim dużo musiałbym tam napisać i nie mogę się za to zabrać ;) no i tam nikt nie mógłby mi odpisać a tak to liczę, że może ktoś mi podsunie jakiś ciekawy pomysł co by tu jeszcze zmienić, bo tak jak mówiłem kończą mi się powoli pomysły ;)
bellisimo śliczna biała perła :] takiej E 38 dawno nie widziałem
Fantastycznie się prezentuje! :cool:
Propsy koleżko! :)
No w słoneczku wreszcie widać perłe. Środeczek też ślicznie wygląda :D
A z pomysłami to musisz troszke Tirona podglądać.
Żeby nie było nudno ;)
http://img683.imageshack.us/img683/3434/sloneczka.jpg
jak dla mnie pierwsza zmiana na gorsze :P
Coś masz mało powietrza z przodu :D
Ale fakt - tamte felgi były lepsze ;)
Witka .Biała jest piękna :)
Naprawde ładna,ten koor znowu się podoba:)
Na tamtych kołach lepiej ale ogólnie kozak ! :) Ja mam film na białą perłe od dawna :)