Parę dni to trwało, ale teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że mi się podoba (to pewnie przez kolor nadwozia :P )
Wersja do druku
Parę dni to trwało, ale teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że mi się podoba (to pewnie przez kolor nadwozia :P )
EVAN , Ty wariocie !!!
No kolego, dajesz...oj dajesz.
Jeszcze chwile i bmw F01 będzie przy Tobie wymiękać.
Pięknie wygląda Twoja bunia.
Jak zwykle wciąż Nas czymś nowym zaskakujesz. Mnie się tam podobają.
Nie wytrzymałem presji pewnego forumowicza ;D i wymieniłem pewnien mały element w aucie ;D
Poza tym wydaje mi się że te bardziej pasują do tych felg.....
http://images31.fotosik.pl/371/6935eed11ecdeed2.jpg
http://images38.fotosik.pl/15/c64e94546d33d810.jpg
http://images31.fotosik.pl/371/144d492a9df4a6b6.jpg
http://images31.fotosik.pl/371/ffb944fcc8599ae4.jpg
I teraz zaczyna wyglądać .... ;D
Transplantacja nerek! :D
Evan, jak będziesz sprzedawał Twój samochód to pamiętaj o mnie :D
no piekne masz e38 ;)
odrazu wyglada ja cza :D
No nie ..
Ja tam wracam do shadowline a Ci zmieniaja na chrom ;D :)
Ja sie teraz juz nie poddam ostatecznie haha
Ale ogółem ładniutko :)
Tekst osobiście mnie rozwalił - chyba kolega jest chętny na Twój samochód Evan ;DCytat:
Zamieszczone przez erni782
Napisałem żartobliwie "jeśli byś sprzedawał to jestem chętny", a tutaj widze, że Erni wrabia mnie w kupno Twojej fury! No, no, no, ciekawa sytuacja :P
Pozdro dla kumatych! ;)
Wiadomości PW są jak sama nazwa wskazuje prywatnymi więc nie wywalamy ich na forum ogólnym!!!
Poza tym nie robimy OT. Temat wiadmości od erniego uważam za zamknięty
Moderator