Dobre :) Za szybko czas u mnie leci
Wersja do druku
Dobre :) Za szybko czas u mnie leci
Panowie, coraz to bliżej to uzupełniać listę,
będzie oficjalny pokaz szuracza :cheer2::roll:
No tak...liczymy że będzie dobra pogoda, byłoby miło jak by było sucho. Ciekawe czy padnie rekord frekwencji.....?
A jaki macie rekord ? :listening_headphone
Na razie 9 sztuk....chyba w środę będzie lepiej...
Borowikowi trzeba jeszcze dać info bo ostatnio 2 tyg temu się logował na forum i pewnie nie wie o spocie.
Zaraz rzuce mu smsa
No właśnie coś nam Borowik ucichł....może praca go zasypała i nie ma czasu...?
Trochę się ta pogoda niestety zeszmaciła :(
Może by wstępnie obmyśleć jakąś zakrytą miejscówkę
gdyby miało padać ?
Nie żeby mi dach przeciekał ale w deszczu i chłodzie to się nie nastoimy zbytnio :moody:
Też cały czas myślę o rezerwowej miejscówce jednak cały czas patrzę na pogodę no i w środę ma być lepiej......a jak będzie to się okaże.
Myślałem o Tesco przy Fieldorfa z racji tego że myjka jest tuż przy wjeździe do garażu podziemnego i w razie chlapy można opłukać samochód i wjechać bez brudzenia się i wtedy zdjęcia będą ładne :-)
Jak będzie padać, to chyba standard - Tesco Gocław ;-)
Nosz... Trafiliście z czasem jak mam samochód w stanie nie do pokazania i leżę w łóżku chory cały tydzień :) Ale może się pokażę, kwestia samopoczucia. Jak będę to z aparatem!
Tesco może być, postaram się tam jakoś zjechać :dejection:
Ostateczne info zapodajemy w środę o której, 17-ta ?
Ja jednak nie pojawię się na spocie, ponieważ jutro mam wyjazd na kilka dni poza Wawę :/
Paweł..... zaniżysz frekwencję :-/ A na serio - szkoda, że nie będziesz na spocie.
Właśnie patrzyłem na tvn meteo (w miarę sprawdzalna pogoda) no i wychodzi na to że może zdąży się rozpogodzić do spota.....ale ulice będą raczej jeszcze mokre....w związku z tym ciężko będzie o czyste fury....wstrzymajmy się może z ostatecznymi decyzjami do jutra....tak sobie myślę.
Myślę że w razie W i tak się odnajdziemy....(zapiszcie tel do Yara)
No name zapomniałem o Tobie że będziesz "szuraczem" jeżeli w końcu będziemy zmuszeni być w Tesco to mam nadzieję że dasz radę zjechać.....;-)
Damy radę, jak coś to podejdziecie i zniesiemy :)
Yaro, z tą 17-tą to chodziło mi o potwierdzenie miejsca
nie godzinę spotu którą jest oczywiście 19-ta.
Nie mam nr do nikogo z Was, mój gdyby coś to 606 107 898
Kurcze ale macie problemy ,lepiej przyjedżcie na spota na Śląsk i wszystkie problemy znikną :nightmare:
Wiem, na Śląsku wszystko jest lepsze i łatwiejsze :)
23 lata mieszkałem na Tauzenie :)
To zabieram wszystkie swoje fajne fury i wracaj :distracted:
Zniesiemy jak będzie trzeba ;-)
Z tą 17 to może być.....ostateczne potwierdzenie miejscówy (i tak są od siebie niedaleko więc nie problem będzie dojechać).....
A z telefonami to miały być uzupełnione po ostatnim spocie ale nie wyszło....więc trzeba z tym zrobić porządek jutro.
Teraz sprawdzam i prognoza na jutro nie jest obiecująca niestety :(
Może zróbmy tak - 19 spot, ale jak będziecie ruszać spojrzeć za okno - jak nie pada to pod Narodowy, obstawiam, że bez problemów się nie obejdzie ale jakoś trzeba sobie radzić. Bo czekanie na grupę pod narodowym jak będzie padać jest bez sensu.
to może tym razem parking pod tesco na fieldorfa ze względu na zadaszenie ?
Bez jaj z tym patrzeniem przed wyjazdem, decydujemy o miejscu do 17-tej
albo nawet teraz i po kłopocie. Ile będziemy w deszczu siedzieć jak zacznie padać ?
To racja - do 17 jeśli będzie git to narodowy, jak będzie padać - tesco fieldorfa. No i widzimy się jutro o 19 ;) do zobaczenia
tyle że pogoda teraz jest raz taka raz taka, co pół godziny się zmienia. U jednego może być ładnie to pojedzie na narodowy a u drugiego będzie padało to pojedzie na fieldorfa pod tesco i tak się rozjedziemy w nieznane. Dlatego proponuję ostatecznie garaż pod tesco na fieldorfa o 19.
Koledzy, nie pompujcie na siłę atmosfery. Jest jeszcze parę godzin, więc nie ma co teraz wymyślać. Zobaczymy jaka będzie pogoda, to wtedy coś się ustali. Chyba nikt nie dojeżdża na spot więcej niż 45 minut, więc nawet o 18 można umieścić na forum ostatecznie jego miejsce.
Koledzy nie to żebym się rządził ale...... żeby nie było bałaganu o 17 będzie ostateczna informacja gdzie jest spot i koniec!! Poczekajmy na spokojnie a wszystko się okaże.
Powiem jeszcze raz dla kolegów którzy będą pierwszy raz.....miejscówki są na tyle blisko że zawsze można się przemieścić..... Yaro podał numer do siebie zapiszcie go a na pewno się znajdziemy ;-). W razie załamania się pogody możemy całą ekipą przemieścić się do Tesco....to będzie efektowny przejazd :-)
Bladyatl pamiętasz o Navi ;-)
W końcu sensowna decyzja
Wysłane z mojego C6603
No w mordę....Borowik gdzie byłeś jak Cię nie było....;-)
ja się nastawiam raczej na tesco zgodnie z prognozami :) http://www.twojapogoda.pl/polska/maz...zawa/godzinowa
Ja bede na 19 na narodowym, niestety tylko do 20 ale wpadne sie przywitac przynajmniej :) jadę z okolic aleji krakowskiej prosto z pracy wiec do tesco juz nie dam rady dobić bo praktycznie od razu bede musiał się zawijać ( o 20:30 mam spotkanie na bielanach )
Do zobaczenia mam nadzieje ze pogoda dopisze