;( :? 8/ :mad:Cytat:
Zamieszczone przez Vitek_Słupsk
Wersja do druku
;( :? 8/ :mad:Cytat:
Zamieszczone przez Vitek_Słupsk
po prostu nie podobają mi się ringi dokładane.
Dawno mnie tu nie bylo i widze Szpoper ze szalejesz z 7er wyglada bajecznie tak trzymaj czekam na kolejne mody z Twojej strony :D Pozdro.
A kogo ja tu widze ;) :DCytat:
Zamieszczone przez Spinacz Kalisz
Wracając do tematu - z navi zdecydowanie lepiej :)
Witam i powodzenia w szukaniu tego jedynego :)
A tu nowa zmieniarka w miejsce starej
http://i56.tinypic.com/ekboi.jpg
http://i51.tinypic.com/1409rm0.jpg
bardzo fajny mod :)
Czesc! Bardzo ładne auto Szpoper! Dlaczego sprzedajesz?!