Bez sensu przyciemniac reflektory I tracić nawet minimalny procent widoczności w nocy, ale co kto lubi. ;)
Wersja do druku
Bez sensu przyciemniac reflektory I tracić nawet minimalny procent widoczności w nocy, ale co kto lubi. ;)
Dzisiaj nowe obuwie zimowe zalozone
I taka fotka wpadła
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...e7e7ab869b.jpg
Jak ostatnio wymieniałem olej to mi ustawili interwały na 30 000 lub 2 lata. Minęło 7 miesięcy i 20 000 i juz się zaświecił olej do wymiany [emoji1787][emoji1787] Czyli auto dynamicznie oblicza czas wymiany [emoji1787].
Z rana jak odpaliłem to od razu też taka choinka wyskoczyla.
Okazało sie że czyjnik/radar/kamera z przodu brudna i tak to pokazuje.
Przy wymianie oleju dziś, sprawdzili o co chodzi z tym płynem chłodzącym.
Okazało sie że jakaś chłodniczka schładzania powrotna spalin czy jakoś tak do wymiany.
Umówiłem sie na przyszły tydzień.
Tym razem za robocizne wymiany oleju i mikrofiltrow kabinowych wyszło 320 netto. Czyli idziemy w dół [emoji116] [emoji1787]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...42bc67d68d.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...7500b17f40.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...2b53db77ca.jpg
Wysłane z mojego SM-F916B przy użyciu Tapatalka
Co by tu na lato założyć? [emoji848] [emoji1787][emoji1787][emoji134]https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c0c7ad1ddd.jpg
Wysłane z mojego SM-F916B przy użyciu Tapatalka
Skarpetki do sandałuff. :bump2:
https://www.tuningblog.eu/wp-content...1-Felgen-1.jpg
https://www.tuningblog.eu/wp-content...1-Felgen-7.jpg
https://www.tuningblog.eu/wp-content...1-Felgen-5.jpg
Idz w te strone :) na wrocławskie drogi to jak "Skarpetki do sandałuff. "
Styling 32!!!
Oczywiście żart :RpS_biggrin:
Adasio... No profil 25 się szykuje [emoji1787]
Wysłane z mojego SM-F916B przy użyciu Tapatalka