Pozdrowienia z zakopanego.X-drive super http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...04ce30b82a.jpg
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Wersja do druku
Pozdrowienia z zakopanego.X-drive super http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...04ce30b82a.jpg
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Na traktor czekasz :P ??
Nie ma takiej potrzeby.
Pierwszy raz mam w bmw 4×4 potocznie pisząc.I powiem że juź raczej nie kupie tradycyjnego napedu w bmw.Te auta ruszają jak szalone na śniegu i jadą jak dzikie w zaspy....
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
A X3 to co ? Nie ma 4x4 ? :rofl:
Ale racja jest ....co cztery łapy to nie dwie.
X 3 to żonki. Tam też trybi wszystko ok ale to auto kobiety mojej i tyle.Chodzi mi o to że moje to moje i basta.Na tym forum sa ludzie co niby żoną kupują 730d i to niby ich auta....tych kobiet.A sami walą potem sciechy i jest ok.....U mnie tak nie ma.... Moje to moje a żony x3 to żony
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Myśle dzuda że by nie poszło.Mam nowe nokiany zime w 19 calach i auto jedzie jak szalone po śniegu i górkach.Jestem mile zaskoczony.
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
NO TO CHWILA PRAWDY BEDZIE JUTRO.Jade na strojenie F01.Będziemy celować coś koło 500km.zobaczymy co z tego będzie.
Więc bylem i sprawa wygląda tak.Niestety nie da się w f01 dziabnąć mocy.Bynajmniej nie tam gdzie bylem.Ale pomiary wypadły całkiem fajnie https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...8c7166cf86.jpg https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...6784cc278b.jpg 420km i ponad 600 niutków.Bardzo dobra baza do modów stwierdzili panowie. https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...f2fd20b5e6.jpg a to już spaa po powrocie.
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka