Ogłoszenie ;)
Wersja do druku
Ogłoszenie ;)
Trzeba screenshota zrobić, bo zaraz ktoś to pozamiata.....
Ostro poszli :)
Ciekawie sie zapowiada :D
Cytat:
Zamieszczone przez sylwekk
Spoko to jest w archiwum alledrogo ;)
Czyli też chciałeś mu napisać jakieś słowa otuchy :) Mam nadzieję, że ich znajdzie przed policją... frajerzy jakich mało grrrr
Taaa ... kolejny wyjechany tekst.
Pamiętacie tę reklamę : "trzeba mieć fantazję dziadku ..."? Dziadek o którym napiszę miał taką fantazje. Gość jest sąsiadem moich teściów i właścicielem dwóch maluchów. Jako długoletni mieszkaniec bloku ma na parkingu swoje własne "zarezerwowane" miejsce i broń boże żeby ktoś mu tam stanął. Parkuje zawsze obydwa maluch koło siebie. Dzisiaj przyjechałem tam na chwile i jeden gość chyba wszedł dziadkowi w drogę :evil: . Oglądajcie :
http://img32.imageshack.us/img32/3646/dsc00148e.th.jpg
http://img32.imageshack.us/img32/252...0149uns.th.jpg
http://img32.imageshack.us/img32/4686/dsc00150x.th.jpg
:evil: :evil: :evil:
Raczej, że pamiętamy ;D to najlepsza reklama wszech czasów ;D teraz goni ją w klasie reklama Hainekena która dla mnie na tą chwilę rządzi jak nic :)
A tak do tego co powyżej :) co to za problem przepchnąć malucha? :D jak By mi tak BMW zastawił to bym go przepchną w krzaki ;D a jak by miał dobry ręczny to telefon do chłopaków i byśmy odstawili jeszcze lepszy skecz ;D
Metoda ciekawa, ale maluch - toż to male i lekkie, można w rękach przewieźć.
A tak swoją drogą, to jak robiłem w remontach zabytków w Krakowie, to czasem mieliśmy przy budowie jakichs topornych cwaniaków, co przystawiali nam auto mimo zakazu...
to brałem chłopaków i przenosilismy je na bok między drzewa czy budynek a jakieś coś (auto, śmietnik, znak drogowy), czy podobnie że gość wymanewrowywał na 30-60 ;D , albo mu się auto przesuwało na bok i stawiało na cegłach (jakieś 30-50cm nad nawierzchnią). i jakoś żaden z nich nie wezwał policji - jeden tylko się odgrażał, ale się ugrzecznił po rozmowie. :hah: