Chcialem 750 wiec nie wiem czemu piszesz o 730i a ze trafila sie 740d dosc ladna to jest. Ale pewnie niedlugo bo jak dla mnie za wolne auto. Poza tym mylisz osoby widze ;DCytat:
Widze ze przeczysz sam sobie- skoro cie bylo stac na jazde 730i to dlaczego kupies diesla??
