Wiktor....
http://img689.imageshack.us/img689/9126/tymitu.jpg
dawaj fotki
Wersja do druku
Wiktor....
http://img689.imageshack.us/img689/9126/tymitu.jpg
dawaj fotki
7ka, :hah: :hah: :hah: :hah:
Wiktor, ja tez tak slyszalem. I po dzisiejszych zmianach na froncie sprawa chyba juz przesądzona ;D
P.S tylko ze ja na bialo maluje nie w pomarancz ;)
P.S.2 A tak powaznie to wyglada kosa, choc gdzieniegdzie sa male uchybienia. A Wiktor sie nie za bardzo ma czym pochwalic bo na razie e38 robi za ciezarowke z wybebeszonym srodkiem ;)
Powodzenia Wnukus ;)
Niech żyje oryginał ! ;)
bardzo ladna
Niestety nie wytrzymałem ze zdjęciami do końca prac i wrzucam kilka fotek z przebiegu zmiany koloru:
http://images46.fotosik.pl/209/65fe06a4f42f0e35.jpg
już będąc w podkładzie przestało przypominać auto ;)
Jeden z wielu spotów technicznych:
http://bayimg.com/image/cafanaacb.jpg
Co to w ogóle jest to białe w tle? Przecież to w ogóle nie wygląda na auto...
http://bayimg.com/image/dafaaaacb.jpg
A jednak to letnie wydanie E38 - doskonale widać w jakim stroju jedzie kierowca a i chłodnica lepiej się schłodzi dzięki zlikwidowaniu zderzaka przedniego :) Zwróćcie uwagę na wloty powietrza w tylnych drzwiach zamiast klamek ;)
http://bayimg.com/image/cafapaacb.jpg
W środku prawdziwy chromline individual - chromik na lewarku, chromik dookoła przełączników awaryjnych i centralnego zamka :) kojarzy ktoś może do czego jest ta czwarta od lewej uszczelka? hmmm... :|
Ostatnio autem jeżdżę głównie w jedno miejsce:
http://bayimg.com/image/dafahaacb.jpg
ASO - wiecznie brakuje mi jakiegoś zatrzasku, kołka, spinki :P
http://bayimg.com/image/dafaeaacb.jpg
Z zewnątrz już naprawdę niewiele brakuje do końca... Jeszcze tylko chromline na rynienkę dachową i nakładka progowa z prawej strony :)
oooo w mor*** :o
powaliłes mnie na kolana panie !
Białe 7er , takie zawsze mnie się podobało !
Gratuluje !
Niby tylko zmiana koloru , a to prawie jak nowe auto :) :cool:
mega mega mega
Śliczna jest taka biała :) Biała czy perłowa ?
Osobiście choruje na perłową furę , a do tego masz dobrze ... wypchaną w środku .
Pogratulować i troszkę pozazdrościć ;)
Z przyjemnością przyjrzał bym się z bliska :)
no to widze że sobotni spocik w Kraku to macanka autek będzie
bo same nowości sie szykują
GRATULUJE panie kolego :D
Lakierek to 3warstwowa biała perła. Niestety położony na aucie nie do końca tak jak bym to sobie życzył, ale podobno nie rzuca się to w oczy :P
http://images39.fotosik.pl/216/dc6fcbb49cca756a.jpg
Niestety nie mam lepszych zdjęć obrazujących perłowy efekt, jak świeci słońce to przeważnie nie mam czasu zrobić zdjęcia :P
http://bayimg.com/image/fafaaaacb.jpg
ale przy latarniach też coś tam się mieni ;)