mega ... jaki ja ładny jestem w tych białych laczkach :D
Wersja do druku
mega ... jaki ja ładny jestem w tych białych laczkach :D
No! Sebek, uratowałeś sytuację. Mega foty, no i "gęby" się znalazły ;D
W końcu solidna dawka fotek :medit:
I te darmowe minuty wykorzystywane na każdym kroku ;D ;D ;DCytat:
Zamieszczone przez olejus
Dzięki za miłe spotkanko ;D Miło było się spocić z Wami ;D
Jutro dodam fotki ;D
Ładne fotki i nawet z ludzmi :)
Gratki za udaną imprezę :)
Dzięki . ;DCytat:
Zamieszczone przez Neuf
ładne żeczy a raczej osoby to Tobie ze wzroku nie schodziłyCytat:
Zamieszczone przez olejus
:) tak jak tobie Czarku nauczycielka z języka polskiego :) żeczyCytat:
Zamieszczone przez -czarek-
OLEJUS!! A dlaczego Ty na 4tym zdjęciu gapisz/lampisz się na Angel ? :D ;D
:hah:
a co miałem lampić się na Jeya ?? :DCytat:
Zamieszczone przez radoshb