-
Witam.
Wlasciwie juz cos naskobalem na forum ale wypadaloby sie przywitac, jestem posiadaczem takiej balbinki, mimo tego ze auto jest idealne i dlugo jej szukalem postanowilem wreszcie zmaterializowac marzenie i kupic e38 ;-) takze niebawem mysle nadejdzie ta wiekopomna chwyla, tak wyglada moje e30, takze mysle ze moj "pomysl" na e38 tez wam przypadnie do gustu ;-) teraz ma jeszcze black hella, nerki czarne i kierunki czarne:
http://img140.imageshack.us/img140/1...3748xj5kg8.jpg
http://img369.imageshack.us/img369/9...3740zk1ur8.jpg
Tu na tej fotce to nie moj okret tonie ;-)
http://img100.imageshack.us/img100/9117/p9133985lr9.jpg
-
Witam SERDECZNIE! ;D
Śliczne auto ;)
-
-
-
-
-
-
-
Witam owocnych poszukiwań życzę...
-
Witamy
Czyli robisz E38 cabrio? ;) :D
-
Witam ladniutka no i te felcie
-
-
-
-
Siemaneczko :) Piękne E30 ile za nie chcesz ??
-
-
Nie nie nie, dach e-38 bedzie mialo ;-)
co do ceny to cos w okolicy 13.5tys.
-
-
Panowie zanabylem e38 :D !!!! pieknie, iekny stan auta, smiga pieknie - oczywiscie 740 :D
-
Gratuluję i napieraj z fotami :D
-
Mam nadzieje ze tak samo piękne jak to Twoje e30 :)
-
Napisz coś wiecej o nowym nabytku i oczywiście FOTKI !
-
Tak kolego wszyscy czekamy :P
-
Witam
A ja czekam na zdjęcia z E30, ze środka samochodu. Wrzuć też coś z E38 jak już się chwalisz, no... i oczywiście info. jakieś daj o nowym nabytku! :)
-
-
Zdjęcie wnętrza bagażnika mnie rozwaliło ;D ;D ;D ;D ;D
Piękne auto :)
-
Jeśli od strony technicznej jest taka sama jak wygląd zewnetrzny to tylko pogratulować stanu autka :)
-
oczywscie gdyby od strony technicznej nie byla taka "piekna" nigdy bym jej nie kupil, jednak oplaca sie czekac i szukac tej jedynej, ja szukalem 4ry miesiace. Pozdrawiam.
-
To kolego pogratulowac ;D niech ci ładnie sluzy ;D
-
Ładne autko gratki - a wypas w bagażniku mam taki sam - tylko u mnie jest zielony :)
-
"Sprowadzona", czy upolowałeś w Kraju?
-
-
prosze jakie ladne e38
ladne fele,chcesz je sprzedac? mam kupca ;)
-
nie ma mowy ;-) ale te poprzednie 16" jak najbardziej ;-)
-
-
Ładne felgi i fajne zdjęcia! :D
-
Witam-ładne fotki ale auto ładniejsze ;) pozdrawiam
-
witam kolegę :D ładna E30 i E38 no i te felgi... bardzo dobrze wyglądają na 7er :)
-
kolego ile dałeś za tą siedem ?:)
-