http://www.allegro.pl/show_item.php?item=897049350
Wersja do druku
No padłem na cyce... ;D
Gruuubo he he ;D
nooo poleciał po bandzie .....
Ale najlepsi są kupujący :hah: Jakby co mam na sprzedaż około 200 ton śniegu :hihi:
haha, a ludzie licytują :)
Że też się chciało komuś pisać takie głupoty :faint:
No i może wygram :)